cnc-vyroba.com
true

O nás

Vitajte v našej rodinnej firme so sídlom na severe Slovenska, ktorá svoje korene siaha do roku 2003. Predstavujeme sa ako špecializovaná subdodávateľská strojárska spoločnosť s hlbokým záujmom o kvalitu výroby a spracovanie ocele, hliníka, ako aj iných kovov a plastov.
Naša firma je zameraná na výrobu rôznorodých dielov, a to nielen vo veľkých sériách, ale aj na špeciálne jednodielne zložité komponenty. Sme hrdí na schopnosť prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám našich zákazníkov a poskytovať riešenia presne podľa ich potrieb.
S úprimným záujmom o vaše projekty a s moderným prístupom k výrobe sa snažíme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami.
Naša ponuka zahŕňa širokú škálu služieb z oblasti CNC frézovania, sústruženia, EDM rezania drôtom, rezania závitov a brúsenia. S potešením spolupracujeme aj s našimi partnermi na poskytovaní povrchových úprav pre kovy. Medzi tieto úpravy patria procesy ako kalenie, čiernenie, zinkovanie, niklovanie, eloxovanie, nitridovanie a práškové lakovanie.
S našou rozsiahlou ponukou CNC a EDM strojov sme schopní efektívne spracovať aj najzložitejšie 3D modely pomocou pokročilých CAD a CAM softvérov. Zároveň dbáme na vysokú úroveň kontroly kvality, ktorú zabezpečujeme prostredníctvom priebežnej kontroly počas celého výrobného procesu.
image
Máte záujem o spoluprácu? Neváhajte nás kontaktovať!